Wedstrijdverslagen C1 elftal (2008/2009)

Gebruikerswaardering:  / 0

Montagnards, 0247 C-Junioren (voorjaar) , 2e klasse B

Stand 
#ElftalGWGLVPDPVDPTPM
1.Estria C1111010313813 
2.Stormvogels'28 C111911284114 
3.SSS'18 C19711223411 
4.SES C111623202816 
5.Montagnards C110514162119 
6.Gemert C210415131927 
7.Toxandria C111407121632 
8.Festilent C111326112129 
9.JVC Cuijk C210244101521 
10.Olympia'18 C21122781633 
11.S.V. Oostrum C1G1113761425 
12.UDI'19/Beter Bed C31010931336 
 

Montagnards C1 moet nog 1 wedstrijd spelen tegen SSS.

Gebruikerswaardering:  / 0

pen_montagnards.nl.jpg
Zonder de Selectiespelers Cas Jacobs, Jorn Hurkens en Jason Wilson heeft Montagnards C1 niet van runner-up in de 2e Klasse B, Estria C1 kunnen winnen. Bij een winst voor de Bergenaren zou het linkerrijtje voor een heel groot deel veilig zijn, maar trainer Albert Buddiger zag zijn ploeg vandaag met 0-6 onderuit gaan tegen een heel goed voetballende ploeg.

Lees meer: Montagnards C1 stelt linkerrijtje nog niet veilig

Gebruikerswaardering:  / 0

pen_montagnards.nl.jpg

Montagnards C1 heeft op zaterdag 8 november 2008 een goede stap gezet in de richting van het linkerrijtje. De Selectie, die deze keer helemaal compleet was, behaalde in Uden zijn tweede zege van het seizoen. Dankzij twee goals van Brinn Moodie en één van Rick Ziemke, won de Bergse C-Jeugd van FC Uden C1 met 1-3.

Lees meer: Montagnards C1 behaalt tweede zege van seizoen in Uden

Gebruikerswaardering:  / 0

pen_montagnards.nl.jpg

Montagnards C1 heeft voor het eerst in het seizoen 2008 / 2009 twee zeges op rij gepakt. Na een 1-1 ruststand was de eindstand tegen Leunen C1, dankzij goals van Brinn Moodie, Bart Buddiger ( 2x ) en Milan Gelden, 4-2.

Lees meer: Montagnards C1 pakt zege in tweede helft

Gebruikerswaardering:  / 0
pen_montagnards.nl.jpg
Na de verpletterende nederlaag van vorige week, heeft het Bergse Montagnards C1 ook zijn tweede wedstrijd na de herfstvakantie niet weten te winnen. De nummer 4 in de 2e Klasse B stond na 70 minuten op een 1-3 voorsprong. Na een goede assist van Brinn Moodie, scoorde Bart Buddiger in de tweede helft het enigste Bergse doelpunt.

Lees meer: Festilent C1 neemt drie punten mee uit Bergen

 
 
 
 
 

Joomla Templates by Joomla51.com